KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6616480
nr 661 6480
Kopparstick
Stormning, 1700-tal, 36x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 18:28:00
850 kr
700 kr
1.100 kr
950 kr
1.100 kr